פרטי האירוע

מחזה מאת: מת'יו ספנגלר. עיבוד בימתי לרב המכר של חאלד חוסייני בבכורה ישראלית.
'רודף העפיפונים' הוא סיפור על חברות, בגידה ועל מחיר הנאמנות. סיפור על אבות ובנים: האהבה ביניהם, הקורבנות שהם מקריבים ועל השקרים שהם מספרים. כל זה על הרקע של קאבול, בירת אפגניסטן - עיר קסומה, ססגונית, מלאת ריחות אקזוטיים, בזארים שוקקי חיים ותחרויות להפרחת עפיפונים.
אמיר, בנו של איש עסקים פאשטוני עשיר ומכובד, וחסן, בנו של משרת האזארי, גדלים יחד: ספק חברים, ספק אדון ומשרת וגורלותיהם נשזרים זה בזה עד שאחד מהם בוגד בחברו במעשה שירדוף אותו שנים רבות אל חיים אחרים ביבשת אחרת.
 "זה לא נכון מה שאומרים על העבר, שאתה יכול לקבור אותו באדמה, כי העבר תמיד חופר את דרכו החוצה, בציפורניים"
זהו הרומן הראשון של הסופר האמריקני ממוצא אפגני, ומאז צאתו בשנת 2003 זכה להצלחה מסחררת בווסט אנד בלונדון ובמקומות נוספים ברחבי העולם, כולל עיבוד לסרט שהיה מועמד לפרס "גלובוס הזהב" בשנת 2007.

משתתפים: אבי אזולאי, דורון תבורי, הלל קפון, פיראס נסאר/תום אפלבאום, אורי יניב, גלעד קלטר, אלכסנדר סנדרוביץ' ,ויטלי פוקס/אלי מנשה, כרמל קנדל, רוני עינב.

מן הביקורות:

"רודף העפיפונים" - להפוך רב מכר לתיאטרון מצוין!
בלי התחכמויות מיותרות ועם שחקנים מצוינים, ההצגה "רודף העפיפונים" של תיאטרון גשר המבוססת על רב המכר מאת חאלד חוסייני, שואבת מהרגע הראשון, וגורמת לצופה להרגיש כמו ילד המרותק לסיפור לפני השינה.
אורין ויינברג,  ynet פורסם:  15.11.18 , 09:08

צפה בסרטון

כל התאריכים

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים