תמונת מופע: ערים מרתקות | סנטוריני

ערים מרתקות | סנטוריני

אולם עינן, ק.עזריאלי | לב העיר 2
יום חמישי, 11 אפריל 2024 בשעה 20:00
מחיר 109 עד 159 ₪

פרטי האירוע

סנטוריני -  קסם בלוע הר געש
מרצה: משה פויסטרו - צלם, מרצה, חוקר תרבויות וטייל בנשמתו... אגדות רבות נרקמו סביב האי הנחשק השוכן בלוע הר געש רדום ומשלחות רבות חקרו את ההיסטוריה הגאולוגית המרתקת שלו. בתיו הצבועים לבן ובנויים על מדרון הלוע הפכו מוקד משיכה למבקרים מכל רחבי העולם.
נצא אל שרידי הר הגעש לגלות איך הוא נוצר ונפענח את האגדות שנרקמו סביבו. נחשוף את הקשר בין האי לבין עשרת מכות מצרים, נבקר בעיר עתיקה שנמצאה קבורה תחת ערימות של אפר וולקני ובאי שכן שנותק מהאי המרכזי באחת מההתפרצויות הגעשיות החזקות ביותר בהיסטוריה. נטייל בכפריו המרהיבים ובחופיו הייחודיים ולא נפסח על השקיעות הקסומות שהפכו שם נרדף לאי.
להקת "בזוקאלה" הרכב יווני ים תיכוני מדהים הכולל שלושה מוסיקאים מוכשרים: המעבד המוסיקלי והקלידן -אילן דן, נגן הבזוקי -דן סלימן והזמרת המדהימה סילבי אזולאי.
הלהקה מנגנת את מבחר הקלאסיקות של המוסיקה היוונית הים תיכונית, בעיבודים יחודיים וקיצביים, ונוגעת בשלל מקצבי יוון, מקצב הסירטקי,הזביקיקו ,הצפטטלי,בלאדי,ועוד... הלהקה תיקח אתכם למסע קסום אל חופיה של יוון ,יחד נעבור בנמל פיראוס,נלגום אוזו בטברנה של אתונה ונרקוד ונשמח לצלילי הבזוקי עם נעימת זורבה היווני .... יאסו....

 

הגדרות הדפדפן שלך לא מאפשרות להתקדם
יש ללחוץ על הכפתור למטה בכדי להמשיך
לרכישת כרטיסים לחץ כאן

בחירת כרטיסים

מערכת למכירת כרטיסים