תמונת מופע: מועדון זמר | "מזמרת ליבי" - שרים פרברים ועוד

מועדון זמר | "מזמרת ליבי" - שרים פרברים ועוד

מוסיקה
אולם עינן, ק.עזריאלי, לב העיר 2
שבת, 15 אפריל 2023 בשעה 21:00
מחיר 119 עד 159 ₪

פרטי ההצגה

אורי ושני הרפז - "מזמרת ליבי" – שרים פרברים ועוד... מופע בין דורי מרגש, שמח ותרבותי של אורי הרפז ("צמד הפרברים" לשעבר) ובתו שני הרפז, זמרת ויוצרת בזכות עצמה, שספגה מילדותה את שירי ארץ ישראל היפה.
בערב זמר מיוחד זה, יבצעו יחד ההרפזים ממיטב שירי "צמד הפרברים" המיתולוגי בו היה חבר אורי הרפז 37 שנים, וכן שירים נוספים ממיטב הרפרטואר המלווה את הרפז עשורים רבים של קריירה.
אורי הרפז – זמר ומעבד מוזיקאלי ואחד הגיטריסטים הטובים בישראל. פועל במשך שנים ארוכות כסולן וגם בהפקות ושיתופי פעולה בהרכבים שונים עם אמנים רבים. "שלושתנו", "פיאסטה ישראלית" ועוד, ומבוקש מאד כמנחה ערבי שירה בציבור.
שני הרפז (אחיטוב) - פסנתרנית, יוצרת וזמרת. בוגרת תואר שני בחינוך מוסיקלי. עוסקת במוסיקה מגיל צעיר. מופיעה בהרכבים שונים, הן עם שיריה המקוריים והן בהפקות שונות. שני הוציאה את אלבום הבכורה של שיריה המקוריים בשם "עולה
בדעתי" ובימים אלה עובדת על אלבומה השני.
קרדיט צילום: אילנה ברגר הרפז

"שירת רבים"
מועדון הזמר פותח עונה חדשה, איכותית ומפתיעה. גם השנה נשיר בצוותא את השירים האהובים והמוכרים, ניחשף לסיפורים שמאחורי השירים ונתרפק על הנוסטלגיה בקול גדול. השנה נעשה טוויסט בסדרה וכל מפגש יוקדש ליוצר/ת אחר/ת בזמר העברי. כולם מוזמנים להיכנס לאווירה ולשיר יחד (אפשר גם לזייף). מילות השירים יוקרנו על מסך לשירת רבים!

 

הגדרות הדפדפן שלך לא מאפשרות להתקדם
יש ללחוץ על הכפתור למטה בכדי להמשיך
לרכישת כרטיסים לחץ כאן

בחירת כרטיסים

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים