תמונת מנוי: יערה קידר | כתרים, סודות ונקודות: סיפורים של אופנה, אמנות ותרבות

יערה קידר | כתרים, סודות ונקודות: סיפורים של אופנה, אמנות ותרבות

העשרה ודעת
עונה: 2024/2025
מחיר: 330.00 ₪ - 330.00 ₪
כרטיסי מנוי:
  • חובה: 3

פרטים נוספים

ממה מורכב העולם המהפנט של האמנית המפורסמת והמצליחה יאיוי קוסאמה? מהם המסרים הסודיים שהנסיכה דיאנה העבירה דרך בגדיה? איך הצליח בית האופנה שאנל לשמור על מעמדו גם בתקופות אפלות? אלף פנים לקשרים המפתיעים שבין אופנה לאמנות. בסדרת הרצאות ייחודית בקתדרה תחשוף ההיסטוריונית ואוצרת האופנה יערה קידר את הסיפורים המוכרים פחות מאחורי השמות הגדולים באמת. מסע ייחודי בן שלושה מפגשים בעקבות נשים חזקות ופורצות דרך, ששינו את התרבות. התכוננו לסדרה של סיפורים מסעירים על פרשיות אהבה, סקנדלים ומהפכות חברתיות שעיצבו את פני התרבות דרך המלתחות, חדרי הסטודיו ומסלולי התצוגה של ההיסטוריה.
בשיתוף הקתדרה במוז"א.

מרצה: יערה קידר | אוצרת, היסטוריונית אופנה, ודוקטורנטית בתוכנית ללימודי תרבות באוניברסיטה העברית. אצרה, בין שאר, את התערוכות "אלבר אלבז: מפעל החלומות", ״הנשף: אסקפיזם בתפירה עילית״, ״ז׳ה טם, רונית אלקבץ״ במוזיאון העיצוב חולון, ותערוכת הנעליים Walk of Art שהוצגה בניו יורק וסן פרנסיסקו. בעלת תואר שני בהצטיינות מאוניברסיטת ניו יורק במחקר והיסטוריה של האופנה, בוגרת שנקר בהצטיינות בחוג לעיצוב אופנה.

הרצאותיה של קידר מתאפיינות בעושר חזותי הכולל תמונות, מוזיקה, קטעי וידאו עוצרי נשימה, וסיפורים מלאי רגש והומור שהופכים את ההרצאה לחוויה יוצאת דופן.

בחירת הרכב המנוי

הגדרות הדפדפן שלך לא מאפשרות להתקדם
יש ללחוץ על הכפתור למטה בכדי להמשיך
לרכישת כרטיסים לחץ כאן

בחירת סוג וכמות הכרטיסים

מחיר כל מנוי:

כרטיסים:
כרטיסים

סה״כ מחיר:
לפני הנחה (מחיר מעודכן יופיע בעמוד הבא)

מערכת למכירת כרטיסים