תמונת מופע: בבצ'יק | בית ליסין

בבצ'יק | בית ליסין

אודיטוריום היכל התרבות | עמק דותן 49
יום חמישי, 5 ספטמבר 2024 בשעה 20:30
משך: שעה
מחיר 129 עד 239 ₪

פרטי ההצגה

פנטזיה קומית חדשה מאת יהונתן אינדורסקי, בימוי: נועם שמואל
משתתפים (לפי סדר הא'-ב'): אור אבוטבול/ידידיה ויטל, אורי גוב, דניאל גל, רוברט הניג, תום זידנר, אופיר וייל, יניב לוי, חי מאור, מאי קשת, אורנה רוטברג
בפעם הראשונה על הבמה, קומדיה רומנטית פרי עטו של יהונתן אינדורסקי, יוצר הסדרה המצליחה "שטיסל" שזכתה בפרסים רבים ושודרה בנטפליקס וברחבי העולם.
יודל בבצ'יק מתקרב ליום הולדתו ה-57. הוא, כמו אבותיו לפניו, עומד להיכנע לקללה מסתורית שגבתה את חייו של כל בן ממשפחת בבצ'יק באותו גיל בדיוק. יודל צריך לקבל החלטה מי יירש את מסעדת "בבצ'יק" האהובה שלו - בנו הצעיר והנמרץ יוניה, שתמיד חלם להשתלט על העסק, או בנו הבכור והממולח חצק'ל, שחזר לעיר מאמריקה לאחר היעדרות ארוכה. 
המאבק בין שני האחים על ירושת המסעדה, הופך גם לדו קרב על ליבה של מרים יאפצ'יק היפה, אהבת ילדותם. כאשר יוניה מבין שהוא עתיד לאבד את המסעדה, הוא מנסה להסיר את הקללה שרובצת מעל המשפחה. האם יצליח להערים על מלאך המוות?
המחזה נוצר ופותח במסגרת בית הספר למחזאים של תיאטרון בית ליסין ע"ש ברוך איבצ'ר וסדנאות הבמה.

הביקורת משבחת:

"יוצר "שטיסל" מגיע לתיאטרון עם הצגה קסומה.
זה היה רק טבעי שהתחנה הבאה של יהונתן אינדורסקי, אחד משני יוצרי "שטיסל", תהיה התיאטרון הישראלי - עם המחזה "בבצ'יק", שעולה בימים אלה בבית ליסין. בשונה מ"שטיסל" הריאליסטית "בבצ'יק" היא מעשייה יהודית קסומה ופנטסטית, והיא אמנם לא מאוד נועזת, אבל היא בהחלט משעשעת. מה גם שההצגה הזו, שבמסגרתה שחקנים להט"בים לבושים כחרדים, היא אי של שפיות אל מול האקלים הציבורי הרעיל..."
רון שוורץ | mako
פורסם 23/07/23 10:21 

צפה בסרטון

הגדרות הדפדפן שלך לא מאפשרות להתקדם
יש ללחוץ על הכפתור למטה בכדי להמשיך
לרכישת כרטיסים לחץ כאן

בחירת כרטיסים

מערכת למכירת כרטיסים