מורין נהדר

הזמרת, היוצרת והפייטנית מורין נהדר משיקה בהופעה חגיגית בהיכל התרבות במודיעין את אלבומה החדש והמצליח גולה גנדום (פרח החיטה) – עיבודים חדשים ורבי דמיון והשראה לקלאסיקות עממיות-פרסיות בשילוב מרתק בין מזרח למערב. השילוב של הנגנים הווירטואוזיים יחד עם קולה המהפנט של מורין, יוצרים חוויה חד פעמית ובלתי נשכחת, היוצרת קשת רגשות ומקצבים שעליהם מנצחת מורין בקולה המדהים, הכריזמה הבימתית המכשפת ולחניה המרטיטים.
נהדר היא ממובילות סצנת מוזיקת העולם בארץ ומהבולטות בתחום התחדשות המוזיקה היהודית, ומופיעה בפסטיבלים מובילים בארץ וברחבי העולם. ב- 2014 הוציאה מורין את אלבום הפיוטים 'ישנה בחיק ילדות' שהוביל במצעדי המכירות בארץ והותיר את המבקרים פעורי פה. ב-2015 מורין נבחרה לאחת מ-50 הנשים מעוררות ההשראה בישראל ע"י העיתון 'נשים'.
מורין נהדר ניהול אמנותי, שירה, סטאר פרסי
רועי שפיגלר פסנתר
אורן גלעד תופים
אלון עזיזי  קונטרבס ובס
יובל גרשטיין גיטרות
הדר רביד  הפקה בפועל

מהביקורת:
"מורין נהדר היא כוכבת גדולה שהשואו האמיתי שלה הוא בקולה הנהדר, בשירתה השובה והמשכרת, הצלולה והיפה עד כאב, שגם בלי לדעת מלה בפרסית, שפת האם והביטוי המרכזית שלה, אי אפשר שלא להיכבש" (עמוס אורן, הבמה)

"זמרת מעולה, מלחינה מצוינת, חיבור טבעי ונכון בין אמנותי לעממי ובין חדש לישן… היה שווה לבוא ולו רק כדי לשמוע את השירה הנפלאה של מורין נהדר…היא שרה בקול צלול להפליא שנשא אתו, חרף ניקיונו, מטען גדול של רגשות, זיכרונות, חוויות וגעגועים" (בן שלו, "הארץ")
"שיריה מרעידים את הנפש בחוויה מוסיקלית; הם מסוגלים להשכיח את הזמן והמקום ולהזכיר למה אנשים באים ביחד לאולם גדול ויושבים ומשתתקים ומקשיבים לזמרת ששרה מעל במה. מסבירים משהו מהכמיהה הזאת למוסיקה, ומה היא מגלה לנו על עצמנו " (מבקר המוסיקה, נועם בן זאב)
"מורין נהדר היא כמעט נס תרבותי בעידן שבו מסורות מוסיקליות נאבקות על שרידותן", (המבקר יוסי חרסונסקי)

 


שם אירוע יום שעה תאריך סוג מופע אולם המרה ממנוי לרכישה